Kliknij w zdjęcie i zobacz jak będzie wyglądać pokój w Hotelu LOFT 1898

 

Na biznesowo-turystycznej mapie Podlasia przybędzie niebawem kolejny atrakcyjny obiekt. W nadchodzący majowy weekend planowane jest otwarcie w centrum Suwałk nowego, trzygwiazdkowego Hotelu LOFT 1898. Obiekt powstał na bazie, wpisanych do rejestru zabytków ruin dawnych koszar wojsk carskich z końca XIX wieku. Zachowane i odrestaurowane, pełne oryginalnych detali, mury doskonale komponują się z nowoczesną stylistyką wykuszy, podjazdu i zewnętrznej, dobudowanej do pierwotnej bryły części hotelu.

Do dyspozycji gości będą dostępne, oprócz hotelowych pokoi, sale konferencyjne i szkoleniowe, sala balowa, restauracje i bary. Zagospodarowane są również koszarowe podziemia. Do Loftu 1898 przynależy rozległy teren na którym, oprócz obszernego parkingu, znalazło się miejsce dla parkowo-rekreacyjnych aranżacji. Hotel graniczy z terenem miejskiego Aquaparku, w bliskim sąsiedztwie znajduje się Urząd Miasta.

Lokalizacja hotelu gwarantuje komfortowy dojazd, obok przebiega jedna z głównych arterii komunikacyjnych Regionu prowadząca w kierunku Litwy, a z niej bezpośredni wjazd na hotelowy parking. Wymienione walory, to tylko część hotelowych atutów, które z pewnością zachęcą potencjalnych klientów do wyboru Hotelu Loft 1898 na swoją nie tylko noclegową bazę.

Zdjęcia, które prezentuję poniżej, w tym panoramę 360° hotelowego pokoju i łazienki, zrobiłem na zlecenie Inwestora jeszcze w trakcie trwania intensywnych prac wykończeniowych. Dlatego na zdjęciach brak charakterystycznego hotelowym wnętrzom nastroju, gry świateł i ekspozycji detali. Na potrzeby tej sesji przygotowano mi co prawda jeden pokój, w którym brak jednak jeszcze wielu istotnych elementów wyposażenia.

Celem tej sesji było przygotowanie materiału na potrzeby sekcji PR i działu reklamy Inwestora, które już intensywnie pracują nad promocją hotelu. Do Suwałk powrócę na dłużej, gdy obiekt będzie w pełni gotowy na przyjęcie pierwszych gości. Będę robić zdjęcia do wirtualnego spaceru 360° w wysokiej rozdzielczości, a także zdjęcia dla Busines View w Mapach Google. Mam nadzieję, że wystarczy też czasu na kilka plenerowych wypadów nad Czarną Hańczę, Jezioro Wigry i parę innych niezwykle atrakcyjnych miejsc będących niemal na wyciągnięcie ręki.

Wybór zdjęć do prezentacji stanowi dla mnie zawsze dużą trudność. Dlatego w tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować koleżance Wandzie, która tym razem pomogła mi w wyborze tych właściwych z pośród ponad setki zdjęć przekazanych Inwestorowi.

 

Hotel Loft 1898

Hotel Loft 1898

Hotel Loft 1898

Hotel Loft 1898

Hotel Loft 1898

Hotel Loft 1898

Hotel Loft 1898

Hotel Loft 1898

Hotel Loft 1898

Hotel Loft 1898

Hotel Loft 1898

Hotel Loft 1898
Hotel Loft 1898

Hotel Loft 1898

Hotel Loft 1898