Dzień dobry Kochani👨‍🍳
przed nami nowy, słoneczny🌞🌞🌞 wrześniowy dzień, sądzę jednak, że szczypta słodkości 🍭dla uwypuklenia dobrej, po trosze jeszcze wakacyjnej😎 aury nie zawadzi. A takim miłym, i smacznym dodatkiem może być sałatka owocowa🥗 z rojnikiem murowym (proszę, nie pomylcie z pomurnikiem Sapkowskiego) 🦇 i kremem cynamonowym. Przepis znajdziecie w książce📗 Grażyny i Jarka Uścińskich „Zdrowie w smaku”.

Owocnego dnia Wam życzę🍇🍑🍒 

#moonsfera #jarekuściński #sałatkaowocowa#fruitsalad #deser #foodblogger #goodday
#delightsdesserts #desserts #food #delicious#foodpics #cinnamoncream

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij