Kochani👨‍🍳, co planujecie dziś na obiad?🍝 Jeśli sałatkę w stylu sałatki Cezara🥗 lub bardziej wyszukanej sałatki z pieczonej wołowiny🥩 i młodych liści grabu (wiem, wiem, gdzie o tej porze młode liście grabu, chyba tylko w książce📗 „Zdrowie w smaku”), to w każdej z tych sałatek, w roli dressingu, znakomicie sprawdzi się oliwa 🏺truflowo-ziołowa.
Gorąco polecam😎 i życzę smacznego, a sałatkę z pieczonej wołowiny z młodymi liśćmi grabu🥗, którą miałem okazję i sfotografować i skonsumować w Moonsferze pokażę👓 w kolejnym wpisie📃. Dobrego dnia 🌞🌞🌞 #oliwatruflowa#sałatka #healthyfood #delicius#zdroweodżywianie #jarekuściński#moonsfera #foodart #fitfood #foodshot#trufle #truffles #truffleoil #dinner#caesarsalad #yummy #zdrowejedzenie#fitlunch

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij