Dobry wieczór Kochani👨‍🍳, miała tutaj być dziś jeszcze sałatka🥗 z pieczonej wołowiny🥩 i młodych liści grabu, w ostatniej chwili jednak zdecydowałem się na pokazanie Wam innej potrawy z kuchni Grażyny i Jarka Uścińskich, równie aromatycznej🔥 i wizualnie przepięknej, królewskiej👸 sałatki warzywnej z dressingiem z liśćmi bodziszka. Palce lizać.🖐 Dobrego weekendu wszystkim życzę❤, kulinarnych inspiracji 🍲🥘🥗🌮i udanych startów w weekendowych biegach🏃‍♂️🏃‍♀️. #moonsfera#jarekuściński #sałatkawarzywna#vegetablesalad #liściebodziszka #lunchtime#healthyfood #foodie #bestsalads#vinaigrette #saladlover #instafood#balsamico #foodlover #foodbloger #yummy#veganfood #wegański

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij