Kochani👨‍🍳, większość z nas lubi pizzę🍕🍕🍕. Lubimy wspólne wypady do pizzerii i wybory tej jednej jedynej, na którą w danym dniu mamy największą ochotę🛎. Decyzje bywają trudne😓, bo lista kombinacji pszennego placka🍕 i niezliczonych zwykle dodatków bywa długa. Jeśli akurat teraz macie z wyborem problem, to dziś zachęcam do wyboru pizzy Luco Lena🍕🍕🍕 z bakłażanem🍆, pastą truflową🍄, szynką parmeńską🥓 i serem grana padano🧀🧀🧀. W Trattorii Numero Uno do każdej pizzy dostaniecie w gratisie zestaw dwóch smakowych oliw🏺🏺. Polecam i życzę smacznego🙃. Udanego popołudnia😍😍😍.

#trattorianumerouno #lucolena #pizzeria #powerfoodies #obiad #kolacja #lunch #breakfast #brunch #dinnertime #lunchtime #lunchtimes #lunchbox #instalunch #instadinner #restauracja #restaurant #foodphotography #foodgasm #foodstyling #foodpictures #foodstylist #foodblogger

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij