Dzień dobry👨‍🍳😊, Kochani, sezon grzybowy 🍄🍄🍄 w pełni, dlatego na dzisiejszy podwieczorek wybrałem potrawę z leśnymi grzybami w roli głównej.
Tartę grzybową 🍕🥘 z tymiankiem, bo o niej mowa, przygotowujemy na bazie kruchego ciasta 🥐 z nadzieniem z jajek🥚, śmietany, podsmażonych z cebulą grzybów🍄 i koktajlowych pomidorków🍅. Tartę dekorujemy wg uznania płatkami kwiatów💐 i ziołami🌿🍀.
Dokładny przepis znajdziecie w książce📗 Grażyny i Jarosława Uścińskich „Zdrowie w smaku”.
Smacznego 😊

#jarekuściński #moonsfera #breakfast #brunch #Dinner #Lunch #Supper #śniadanie #sniadanie #obiad #kolacja #instadaily #jedzenie #przepyszny #instafood #Inspiracja #foodie #pyszne #yum #kwiat #flowers #thyme #grzyby #mushrooms #tarta #tart

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij