5 lipca 2013 na kortach warszawskiej Legii odbył się, organizowany po raz ósmy przez Eurobuild CEE turniej tenisa ziemnego. Pogoda organizatorom dopisała, zawodnikom trochę mniej, gdyż wysoka temperatura i palące słońce dawała się mocno we znaki. Mnie z resztą też. Na dziesięciu kortach zarezerwowanych na potrzeby turnieju rywalizowało w sumie ponad 30 zawodników. Wśród kobiet zwyciężyła Agnieszka Lucińska-Kozłowska z METAL-MARK, a wśród mężczyzn Bartosz Prytuła reprezentujący barwy AIG/Lincoln Polska.

Fotoreportaż z turnieju zamówił u mnie Organizator – Wydawnictwo Eurobuild. Więcej zdjęć z turnieju w Portfolio.

 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij