Bajkowa Kraina

Kilka dni temu podczas świątecznego spaceru w rodzinnym gronie po Wilanowie trafiliśmy  w pewnym momencie do pełnej barw i światła Bajkowej Krainy. Ogrody Wyobraźni, bo tak nazywa się ta świetlna instalacja zbudowano na powierzchni ok. 1000 m. kw. zaanektowanych na ten cel z terenów Królewskich Ogrodów. Niezwykła, pełna baśniowych rekwizytów sceneria jak magnes przyciąga od wielu dni nie tylko dzieci, ale starsze pokolenia spacerowiczów. Było tłoczno, ale pomimo napierającego momentami tłumu udało mi się zrobić kilka zdjęć, z których wybrane prezentuję poniżej.

Dziś też byliśmy w Wilanowie i podziwialiśmy mapping, świetlne wizualizacje na murach kościoła św. Anny i Pałacu w Wilanowie, a to wszystko w ramach I Królewskiego Festiwalu Światła w Wilanowie, Dziś też zrobiłem kilka zdjęć, ale te pokażę przy okazji kolejnego wpisu.

Bajkowa Kraina

Bajkowa Kraina

Bajkowa Kraina

Bajkowa Kraina

Bajkowa Kraina

Bajkowa Kraina

Bajkowa Kraina

Bajkowa Kraina

Bajkowa Kraina

Bajkowa Kraina

Bajkowa Kraina

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij