Dzień dobry Kochani👨‍🍳, berberys 🌾w celach leczniczych 👩‍⚕️stosowany był już przez mieszkańców starożytnego Babilonu i Indii⛩. W celach prozdrowotnych i kulinarnych możemy wykorzystać niemal wszystkie elementy krzewu🌿, w tym korzeń, korę, liście, kwiaty i owoce.
Dziś, w ślad za przepisem z książki „Zdrowie w smaku” znanych Wam już autorów, proponuję zupę owocową🥣 z owoców berberysu z zacierką. Palce lizać💅

Fruit soup with barberry.

Smacznego, dobrego dnia.
A tasty and good day.😎🌞

#moonsfera #jarekuściński #healty #pyszne #breakfast #healthyfood #delicious #zdroweodżywianie #yummy #instafood #foodlover #foodbloger #sztukakadru #party #dressing #chutney #berberys #barberry #zupy #zupa #soup #meatlove #jedzenie #refreshing #tablesituation #foodporn #photography #foodblogger #foodphotography

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij