Jednym z najbardziej oczekiwanych i jednocześnie budzącym wśród kibiców płci obojga największe emocje biegów towarzyszących „Najszybszemu Dniu na Ziemi”, imprezie zorganizowanej przez Puma Polska był Bieg w Bikini. Ach! Co to był za bieg 🙂 Zresztą oceńcie sami. Wybrane zdjęcia poniżej, więcej w Galerii ENTRE.PL Team w tym zdjęcia z biegu w krawacie i biegów dla dzieci. Zapraszam 🙂

 

Pełny wybór zdjęć z biegu w Galerii ENTRE.PL Team

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij