Kliknij zdjęcia, aby zobaczyć je w pełnej rozdzielczości

Choć nasza własna elita depcze tej z importu po piętach, to jednak biegacze z Czarnego Kontynentu w walce o „pudło” 33 Maratonu Warszawskiego byli niezagrożeni. Różnica czasu pomiędzy zwycięzcą, Kenijczykiem John’em Sammy, a najszybszym z Polaków Arturem Kozłowskim,  to bez mała 6 minut, a dokładnie  5’44”. Niektóre z prezentowanych tutaj zdjęć zrobiłem w okolicach 40 km trasy. Zadziwia spokój na twarzach biegaczy mających za sobą  40 km biegu z prędkością ok. 20 km/godz.

 


 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij