Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie gościły w ubiegłym tygodniu przedstawicieli stowarzyszenia producentów win z regionu Bordeaux „Grands Crus de Bordeaux” . Zaproszeni na degustację goście mogli do woli smakować i wdychać aromaty win z rocznika 2010, białych i czerwonych, podziwiać koloryt win najbardziej różowych z białych i najczerwieńszych z różowych. Degustację poprzedziła konferencja prasowa z udziałem prezesa Stowarzyszenia, pana Oliviera Bernara.

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij