II Guru Łurzyckie Ściganie

To mój pierwszy od dwóch miesięcy wpis na blogu i to w dodatku mocno nieaktualny, bo dotyczący sierpniowej imprezy kolarskiej. Mimo wszystko publikuję kilka zdjęć z tej atrakcyjnej, nie tylko zdjęciowo, kolarskiej czasówki, która 23 sierpnia zgromadziła w podwarszawskiej Opaczy opodal Konstancina Jeziornej liczną grupę amatorów szybkiej rowerowej jazdy.

Dla zainteresowanych tematem więcej zdjęć udostępniam w Galerii Sztuki Kadru. Zachęcam również do obejrzenia obszernego wideoreportażu (na dole strony) z imprezy, z którego można m.in. dowiedzieć się, dlaczego w logotypie SPORT GURU, sponsora tytularnego Łurzyckiego Ścigania, litera „R” wywinięta jest na lewą stronę. Relacja w jakości 1080 HD. Jeśli macie wystarczająco szybkie łącze, to polecam do oglądania tę właśnie rozdzielczość. Serdecznie zapraszam.

II Guru Łurzyckie Ściganie

II Guru Łurzyckie Ściganie

II Guru Łurzyckie Ściganie

II Guru Łurzyckie Ściganie

II Guru Łurzyckie Ściganie

II Guru Łurzyckie Ściganie

II Guru Łurzyckie Ściganie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij