Warsztaty fotograficzne 1-1

Moja przygoda z Grójecczyzną trwa nadal. Ubiegły rok pracy w tym regionie zaowocował bogatym zbiorem zdjęć opublikowanych niedawno w materiałach promocyjnych Starostwa Powiatowego i Urzędu Gminy i Miasta Grójec. W tym czasie zrealizowałem też projekt wirtualnego spaceru 360° po regionie, warsztaty fotograficzne, a także klika prezentacji Business View w Mapach Google oraz fotoreportaż z III Grójeckiego Biegu Ulicznego.

Bieżący rok zapowiada się równie ciekawie. Mam już za sobą przedpremierową wystawę zdjęć zaprezentowaną podczas Gali wręczania nagród „Lidera Roku 2013 Powiatu Grójeckiego”, a w minioną sobotę zainaugurowaliśmy nowy cykl warsztatów fotograficznych GRÓJEC 2014. Wybrane zdjęcia, które zrobiłem pierwszej grupie uczestników warsztatów podczas pleneru prezentuję poniżej. Więcej zdjęć, zarówno swoich jak i plenerowe prac fotografów biorących udział w warsztatach prezentowane będą sukcesywnie, w miarę kolejnych plenerów i nadsyłania zdjęć w warsztatowej Galerii do której już teraz zapraszam.

W tym miejscu pragnę też serdecznie podziękować za wsparcie, jakie podczas wymienionych powyżej projektów udzieliły mi władze i pracownicy Urzędu Gminy i Miasta Grójec, Starostwa Powiatowego w Grójcu oraz Zarząd Stowarzyszenia Signovum, bez pomocy których realizacja większości z wymienionych projektów nie byłaby możliwa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij