6 listopada 2011, Park Skaryszewski w Warszawie. W ten wyjątkowo piękny, jesienny  poranek trafiłem tu z zamiarem kibicowania klubowym koleżankom i kolegom startującym w biegu o swojsko brzmiącej nazwie „Praska dycha”. Zawody były pasjonujące, dostarczyły sporo emocji i wrażeń, a malownicza sceneria zachęcała do robienia zdjęć również poza areną sportowych zmagań. W dzisiejszym wpisie prezentuję jedynie wybrane kadry pokazujące uroki flory i fauny jednego z najładniejszych warszawskich parków. Pełen fotoreportaż z zawodów dostępny jest w Galerii ENTRE.PL Teamu. Jak zwykle serdecznie zapraszam 🙂

 

 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij