Uroczystości Jubileuszowe 75 urodzin Jego Eminencji Metropolity Sawy miały miejsce 15 kwietnia 2013 roku w warszawskiej kaplicy św. Cyryla i Metodego w budynku Centrum Kultury Prawosławnej. Jednym z elementów uroczystości było poświęcenie przez Jubilata nowego ikonostasu, daru patriarchy moskiewskiego i całej Rusi Cyryla. Dla zainteresowanych tematem pełna dokumentacja zdjęciowa dostępna jest TUTAJ

 

2 Responses to Jubileusz

  1. jotbejot pisze:

    Dziękujemy bardzo z piękny reportaż i zapraszamy do częstszych wizyt na Pradze…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij