W Kazimierzu Dolnym byłem tego lata dwukrotnie. Lubię powracać w to miejsce, sycić oko wspaniałym krajobrazem, podziwiać architektoniczne perły i obserwować toczące się w zwolnionym tempie życie podszytego artystycznym duchem miasta. Oba tegoroczne pobyty w Kazimierzu warunkowała realizacja projektów na potrzeby moich Klientów. Pierwszy przyjazd zaowocował bogatym materiałem zdjęciowym, podczas drugiego, oprócz zwykłych kadrów,  wykonałem zdjęcia do kilku panoram sferycznych, m.in. Rynku, widoku z Góry Trzech Krzyży i wiślanego nabrzeża,  a także wiele ujęć filmowych.

Napięty harmonogram nie dawał mi zbyt wiele czasu na prywatne zdjęcia, jednak widząc podczas ćwiczeń młode adeptki sztuki malarskiej nie mogłem się oprzeć przed zrobieniem kilku zdjęć….

 

 

 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij