Audiofeels

5 grudnia, w warszawski Hotelu Hilton miała miejsce doroczna Gala Eurobuild Awards, której przebieg urozmaiciły występy zespołów AudioFeels i Yaka Band, a także poprowadzona przez aktorkę Małgorzatę Kożuchowską loteria i licytacja, na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, kilkulitrowej butli wina.  Zapraszam do obejrzenia fotoreportażu z Gali dostępnego TUTAJ, a także zdjęć z koncertu AudioFeels (poniżej) i w szerszym wyborze  w Galerii Sztuki Kadru. Więcej zdjęć z występu Yaka Band i przebiegu licytacji pokażę w kolejnych wpisach.

Audiofeels

Audiofeels

Audiofeels

Audiofeels

Audiofeels

Audiofeels

Audiofeels

Audiofeels

Audiofeels

Audiofeels

Audiofeels

Audiofeels

Audiofeels

Audiofeels

Audiofeels

Więcej zdjęć z koncertu AudioFeels w Hotelu Hilton w dniu 5 grudnia 2013 roku prezentuję w Galerii Sztuki Kadru. Zapraszam.

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij