Krwawa Pętla 2014

W miniony weekend, realizując sesję zdjęciową dla Magazynu „Bieganie”, pomysłodawcy i organizatora Krwawej Pętli, miałem możliwość śledzenia z bliska zmagań startujących w wyścigu drużyn. Każdy z zespołów miał do przebiegnięcia i przejechania w sumie ponad 250 km po bezdrożach, bagnach i leśnych duktach prowadzących wzdłuż otaczającego Warszawę czerwonego szlaku PTTK.  Wyśrubowany, 24-godzinny limit czasu na pokonanie całej trasy sprawił, że przed wyznaczonym czasem do mety dotarły zaledwie 4 drużyny.

Fotoreportaż z zawodów udostępniam w Galerii Sztuki Kadru, a wybrane kadry publikuję poniżej.  Obszerną relację z Krwawej Pętli zapowiada również  wydawca Magazynu „Bieganie” w kolejnym numerze miesięcznika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij