Kochani😍, to było nie lada fotograficzne wyzwanie🎢. Zrobienie w fabrycznych warunkach Manufaktury WIRCHOMSKI packshotowych zdjęć 📸📸📸 potężnego stołu.
Imponujących rozmiarów, ciężki mebel, ⛰ z którego przenoszeniem z ledwością radziło sobie sześciu mężczyzn🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️. Jednak największą trudność sprawiła nie waga 💣 mebla, a odbicia 🏞elementów otoczenia i niepożądanych świateł w wykończonych na „wysoki połysk” powierzchniach i lustrzanych elementach podstawy stołu. 
Efektami pracy👨‍💻 podzielę się z Wami w kolejnych postach, a tymczasem podsyłam parę roboczych zdjęć 📷📷📷 z komórki.
#manufakturawirchomski#ekskluzywnemeble #livingroom#fashiontrend #luxuryfurniture#exclusivetable #interiortrend#interiorfurniture #luxuryliving #luxurylife#interiordesign

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij