Parę tygodni temu odbyłem trzydniową podróż koleją. Pod wieloma względami była to eskapada nietypowa, bogata w wydarzenia i ciekawe fotograficzne tematy. Podstawowy materiał oddany został  do dyspozycji Klienta. Tutaj prezentuję kilkanaście kadrów  z poza głównego nurtu zdarzeń. Podróż  zainicjowała konferencja na 21 piętrze kompleksu „Złote Tarasy”, stąd parę zdjęć z „lotu ptaka”.

 

Etykiety (tagi) :
 

5 Responses to Migawki z pewnej podróży…

 1. Wysoki Niski pisze:

  Lubię ujęcie z nogami w pociągu, oddaje atmosferę pociągowej podróży.

  Co to za „lotnicze” widoczki z Warszawy? Czy to z któregoś z biurowców przyklejonych do Złotych Tarasów?

 2. Piotrek S pisze:

  Spostrzeganie przemijających szczegółów, wyłuskanie ich z szarej rzeczywistości i smakowite zatrzymanie w „kadrze…” – jestem pod wrażeniem (jak zwykle 🙂

 3. Paweł pisze:

  Ciekawy dobór zdjęć. Fotograf nie ma lekko, nie wystarczy zrobić dobre zdjęcia, trzeba jeszcze odwag, żeby wybrać z nich tych kilka, które chce się pokazać. Być może właśnie ta twórcza weryfikacja określa możliwości i talent fotografa.
  Z przyjemnością oglądam tą mini relację z podróży pociągiem i zagapiam się na komara odpoczywającego na deszczowej szybie zupełnie tak samo jak w to robię w realnym świecie.

 4. Robal pisze:

  Stocznia Gdańska, którą prawdopodobnie widać na jednym ze zdjęć, również jest niezłym źródłem tematów. Znalazłem tam swego czasu pracownię lokalnych młodych artystów ukrytą w stoczniowej modelarni. Było co fotografować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij