mistrzostwa swiata juniorow 2015 536

W miniony weekend na Łyżwiarskim Torze „Stegny” odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w Jeździe Szybkiej. Tę barwną i widowiskową imprezę obserwowałem w sobotnie popołudnie, drugiego dnia zawodów. Archaiczny Tor „Stegny”, relikt z poprzedniej epoki,  jest obiektem odkrytym, na szczęście niemal wiosenna aura sprzyjała zarówno zawodnikom jak i kibicom, a słońce, które początkowo spowite było mglistą otuliną, w pewnym momencie wyszło z za chmur rozświetlając kolorowe kombinezony zawodników.

Kilka zdjęć zrobionych przy tej okazji zamieszczam poniżej,  trochę więcej publikuję TUTAJ. Zapraszam.

mistrzostwa swiata juniorow 2015 024

mistrzostwa swiata juniorow 2015 549

mistrzostwa swiata juniorow 2015 514

mistrzostwa swiata juniorow 2015 881

mistrzostwa swiata juniorow 2015 132A

mistrzostwa swiata juniorow 2015 559

mistrzostwa swiata juniorow 2015 400

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij