Jan Krzysztof Duda

Szachową karierę Janka Dudy śledzę z zaciekawieniem od ponad dziesięciu lat. Wielokrotnie miałem okazję fotografować w akcji małego szachistę Jasia, później dorastającego Janka, a teraz Mistrza Jana-Krzysztofa Dudę. W swoim archiwum mam zdjęcia Janka z szachowych turniejów, fotograficznych plenerów i studyjnych sesji . Jedno z takich studyjnych zdjęć zagościło ostatnio na okładce magazynu „Mat”, oficjalnego czasopisma Polskiego Związku Szachowego. Kilka innych kadrów z młodym mistrzem wklejam poniżej, a na blogu w kategorii SZACHY do obejrzenia są również inne zdjęcia mojego autorstwa związane  z szachową tematyką. Zapraszam.

Jan Krzysztof Duda

Jan Krzysztof Duda

Jan Krzysztof Duda

Jan Krzysztof Duda

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij