Jan Krzysztof Duda

Szachową karierę Janka Dudy śledzę z zaciekawieniem od ponad dziesięciu lat. Wielokrotnie miałem okazję fotografować w akcji małego szachistę Jasia, później dorastającego Janka, a teraz Mistrza Jana-Krzysztofa Dudę. W swoim archiwum mam zdjęcia Janka z szachowych turniejów, fotograficznych plenerów i studyjnych sesji . Jedno z takich studyjnych zdjęć zagościło ostatnio na okładce magazynu „Mat”, oficjalnego czasopisma Polskiego Związku Szachowego. Kilka innych kadrów z młodym mistrzem wklejam poniżej, a na blogu w kategorii SZACHY do obejrzenia są również inne zdjęcia mojego autorstwa związane  z szachową tematyką. Zapraszam.

Jan Krzysztof Duda

Jan Krzysztof Duda

Jan Krzysztof Duda

Jan Krzysztof Duda

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij