Moonsfera

 

Moonsfera, to  nie miejsce dla osób obarczonych lękiem wysokości.  Ale jeśli przełamiemy ewentualne lęki i obawy, to już sam wjazd zewnętrzną, przeszkloną windą na 6. piętro Centrum Olimpijskiego da nam sporo satysfakcji. Szklana winda dowozi nas do przeszklonego łącznika, a w nim, po szklanej, a jakże by inaczej, przeźroczystej podłodze docieramy do głównego wejścia Moonsfery.

Lokal jest obszerny, składa się z baru, głównej sali i rozległego tarasu z panoramą na niemal całą Warszawę. Autonomiczną część przestrzeni zajmuję Klub Olimpijczyka, który w zależności od okoliczności bywa, lub nie, włączany w przestrzeń Moonsfery.

Wyśmienitą kuchnię prowadzi jej szef i jednocześnie właściciel Moonsfery, p. Jarek Uściński, pełen zapału i charyzmy kulinarny sztukmistrz, edukator i artysta.

W Moonsferze byłem, jadłem i piłem, no i oczywiście zrobiłem trochę zdjęć, do których obejrzenia zachęcam, w szczególności polecam wirtualny spacer Google 🙂

 

Moonsfera

Moonsfera

Moonsfera

Moonsfera

Moonsfera

Moonsfera

Moonsfera

Moonsfera

Moonsfera

Moonsfera

Moonsfera

Moonsfera

Moonsfera

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij