Sobótkowy Maraton Pływacki

Sobótkowy Maraton PływackiSobótkowy Maraton Pływacki

 

Te zdjęcia jak i pozostałe dostępne w galerii ENTRE.PL Teamu zrobiłem podczas wczorajszego Sobótkowego Maratonu Pływackiego zorganizowanego przez warszawskie UCSiR. Kameralna impreza rozpoczynająca się o trochę nietypowej porze, gdyż pierwsi zawodnicy wystartowali dopiero po godzinie 20.  Sympatyczne zakończenie, puchary, dyplomy i nagrody dla najlepszych, a poczęstunek z grilla i piwo dla wszystkich obecnych.

 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij