W ogrodzie mojej Mamy

 

Ogród okalający dom Rodziców, królestwo mojej Mamy. Niemal przez cały rok pełen kwiatów, a teraz, w pierwszych dniach lata również dojrzewających pomidorów, malin i jagód. Feria barw i intensywnych zapachów. Mama oprowadzając mnie po rabatkach  z dumą pokazuje kolejne botaniczne okazy, begonie, borówki, zielone jeszcze, ale jakże mocno już pachnące rozgrzane promieniami czerwcowego słońca pomidory.  Nabrzmiałe od soku owoce malin i wiele innych przepięknych cudów przyrody, których nazw niestety nie udało mi się zapamiętać. Mama opowiada, ja słucham, wącham i robię zdjęcia. Fotografie, które za czas jakiś przypomną mi ten uroczy świąteczny dzień w domu Rodziców. Wtedy obrazy kapiącego ogrodowego kranu, drobnej prowizorki i porzuconych przez wiatr pręcików, oplatających się się niczym para kochanków w miłosnym uścisku, będą cenną pamiątką przywołującą wspomnienia, które w ten sposób łatwiej będzie uchronić od zapomnienia..

 

W ogrodzie mojej Mamy

W ogrodzie mojej Mamy

W ogrodzie mojej Mamy

W ogrodzie mojej Mamy

W ogrodzie mojej Mamy

W ogrodzie mojej Mamy

W ogrodzie mojej Mamy

W ogrodzie mojej Mamy

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij