Pod koniec czerwca we Wrocławiu zrealizowałem biznesową sesję portretową dla firmy REC-Global. Paulina, na co dzień Make Up Artist w firmie Dior, tym razem zadbała o odpowiedni wizaż kadry zarządzającej i menadżerów mojego Klienta. Prezentowane tu zdjęcia zrobiłem Paulinie w krótkich chwilach przerw pomiędzy portretowaniem kolejnych osób. Paulina perfekcyjnie wykonała swoje zadanie. Potwierdzeniem jej niezwykłych umiejętności niech będzie fakt, że większość biorących udział w sesji panów nie zdecydowała się na zmycie makijażu po zrobieniu zdjęć.

W jednym z kolejnych postów pokażę zdjęcia asystentek użyczonych mi przez Klienta.

 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij