Przygotowując fotorelację z konferencji, zjazdu lub biznesowego spotkania warto czasami sięgnąć obiektywem nieco dalej niż do krawędzi stołu konferencyjnego i pierwszych rzędów krzeseł. Co prawda takie rarytasy, jak prezentowane poniżej eksponaty ze zbiorów Muzeum Gazownictwa trafiają się przy tego typu okazjach niezbyt często, to jednak na warte sfotografowania obiekty z poza głównego nurtu zdarzeń natrafić można niemal wszędzie.

 

 


Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij