Dzień dobry Kochani👨‍🍳, za chwilę zaczynam kolejny sportowo-zdjęciowy🏃‍♀️🏃‍♂️📸 dzień. Dziś na AWF-ie współzawodniczyć będą, w ramach bielańskich eliminacji WOM w biegach przełajowych, sztafety🏃‍♂️🏃‍♀️. A jak powszechnie wiadomo po wysiłku należy koniecznie uzupełnienie kalorie. Prawdopodobnie w moim przypadku będzie to pizza Carnevale🍕 z włoską kiełbasą🥓, kozim serem🍚, papryką🌶, oliwkami i pesto. A gdzie serwują najlepszą pizzę Carnevale? Domyślacie się zapewne. Oczywiście w Trattorii Numero Uno. Palce lizać.
Pozdrawiam z wagonu warszawskiego Metra🚃 Dobrego dnia🍁🍁🍁

#trattorianumerouno #carnevale #pizzeria #powerfoodies #obiad #kolacja #lunch #breakfast #brunch #dinnertime #lunchtime #lunchtimes #lunchbox #instalunch #instadinner #restauracja #restaurant #foodphotography #foodgasm #foodstyling #foodpictures #foodstylist #foodblogger

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij