Warszawskie Powiśle. Zdjęcia, które tu pokazuję są fragmentem większego zbioru kadrów wykonanych na zlecenie jednego z deweloperów budujących w tej okolicy apartamentowce. Powiśle, przez lata zapomniane i zaniedbane teraz rozkwita na nowo. Bliskość Wisły, dużo zieleni i oryginalna architektura sprawia, że Powiśle staje się modnym miejscem spacerów i spotkań nie tylko mieszkańców Stolicy. Sprzyjają temu liczne bary i kawiarnie, oferujące często możliwość przejrzenia i zakupu książek. Szczególnie urokliwie wygląda Powiśle po zmierzchu w ciepłe wiosenne dni. W taki właśnie dzień robiłem te zdjęcia.

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij