Wczoraj, 2 sierpnia, w łódzkiej pracowni Jerzego Koby, znakomitego fotografa, współzałożyciela grupy twórczej „Łódź Kaliska” i jednocześnie najlepszego ze znanych mi specjalistów od wydruków i opraw fotografii, współwłaściciela firmy „Profesjonalni Oprawcy”,  pod czujnym okiem Mistrza drukowały się moje zdjęcia ze Strefy Kibica EURO 2012. Fotografie prezentowane będą na wystawie autorskiej w Urzędzie Dzielnicy Warszawa Mokotów w sierpniu i wrześniu 2012 roku. 6-ty sierpnia jest pierwszym dniem ekspozycji. Z uwagi na okres wakacyjny termin wernisażu jest jeszcze w trakcie ustalania. O dacie poinformuję, gdy tylko będzie mi znana.

 

 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij