Spacer-z-Bostonem-01

Boston, z natury spokojny i nieufny wobec nieznanych mu psów staje się agresywny w chwili, gdy na horyzoncie pojawia się czworonóg choć trochę przypominający owczarka niemieckiego. Z reguły w takiej sytuacji mój pies natychmiast rzuca się do ataku ujadając przy tym zajadle. Podczas jednego z tego typu incydentów nie straszna była mu nawet służewiecka Smródka, którą pokonał w paru susach, aby tylko dopaść będącego na drugim brzegu przeciwnika. Na szczęście, jak dotąd, ani razu do bezpośredniej konfrontacji pomiędzy psami nie doszło, głównie dlatego, że napotkane owczarki wykazują zdecydowanie więcej rozsądku niż on sam. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Boston w ostatniej chwili wyhamowuje i choć dalej ujada, to jednak z bezpiecznej dla siebie odległości.

Jak widać na powyższym zdjęciu zdarzają się jednak od tej reguły wyjątki. Podczas jednego z naszych ostatnich spacerów w chwili, gdy w polu widzenia Bostona pojawił się dorodny owczarek, ten zamiast, jak to miał w zwyczaju nastroszyć się i ujadając rzucić do ataku, podbiegł do niego wesoło merdając ogonem. Oba psy obwąchały się na powitanie, a po chwili już w najlepszej komitywie uganiały się za sobą po pagórkach Służewieckiej Doliny.

Spacer-z-Bostonem-02

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij