Wbrew temu, co w tytule, nie mam pewności czy ta oryginalna, zlokalizowana w podwarszawskim Komorowie rezydencja jest jeszcze na sprzedaż. Wirtualny spacer, a także serię zdjęć katalogowych wykonałem jakiś czas temu na zlecenie Manufaktury WIRCHOMSKI specjalizującej się w wyposażaniu tego typu obiektów. Wówczas willa była na sprzedaż. Podejrzewam jednak, że przy cenie wywoławczej kilkunastu milionów złotych kolejki chętnych do kupna nie było i szansa na sprawienie sobie nowego lokum w tej atrakcyjnej lokalizacji jeszcze jest.

W zaprojektowanej z rozmachem rezydencji znaleźć można morskie akwaria, sporej wielkości basen z zapleczem fitness i sauną, salę kinową, szczerozłotą łazienkę, zimowy ogród i wiele innych atrakcyjnych pomieszczeń dostępnych wirtualnie w prezentacji powyżej. Zarówno wirtualny spacer jak i zdjęcia w większym wyborze prezentowane są również na stronach zaprojektowanego przez Sztukę Kadru serwisu wirchomski.pl.

Wirtualny spacer złożony jest z ponad 1400 zdjęć. Dwupoziomowy plan z 26 hotspotami ułatwia nawigację, a gdy ma się już dosyć wędrówki, pozwala w łatwy sposób znaleźć drogę do wyjścia. Wnętrza prezentują się najokazalej w pełnoekranowym trybie monitora, funkcji dostępnej z panelu nawigacyjnego prezentacji. Zapraszam do zwiedzania.

Rezydencja Komorów

Rezydencja Komorów
Rezydencja Komorów

Rezydencja Komorów

Rezydencja Komorów

Rezydencja Komorów

Rezydencja Komorów

Rezydencja Komorów

Rezydencja Komorów

Rezydencja Komorów

Rezydencja Komorów

Rezydencja Komorów

Rezydencja Komorów

Rezydencja Komorów

Etykiety (tagi) :
 

Jedna odpowiedź na Rezydencja na sprzedaż

  1. sallanndrita pisze:

    Wspaniały dom, sama chciałabym w takim mieszkać! Zdjęcia cudowne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij