Dzień dobry Kochani 👨‍🍳, sałatka z cykorii z dressingiem owocowym🥗 jest moją propozycją na dzisiejsze śniadanie. Lekka🧚‍♀️, smaczna😋 i pożywna. Przepis 📋i wykonanie (sałatki na zdjęciu) Państwa Grażyny i Jarosława Uścińskich.
Żegnam się z Wami 👋i pędzę🏃‍♂️ fotografować 📸📸📸zmagania młodych sportowców 👱‍♂️👱‍♀️podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Biegach Przełajowych. Dziś sztafety. Dobrego dnia🌞🌞🌞

#moonsfera #jarekuściński #healty #pyszne #breakfast #healthyfood #delicious #zdroweodżywianie #yummy #vinaigrette #saladlover #instafood #foodlover #foodbloger #sztukakadru #party #cykoria #chicory #dressing

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij