Etykiety (tagi) :
 

Jedna odpowiedź na Siła spojrzenia

  1. Andrzej Andrzej pisze:

    Uwielbiam podglądać młodych szachistów podczas turniejowych rozgrywek. Podziwiam przy tym nie tylko ich szachowe umiejętności, zdolność do koncentracji, skupienia i wiedzę, ale przede wszystkim niezmiernie bogatą paletę teatralnych gestów, min, grymasów i spojrzeń, które szachowym partiom dodają specyficznego kolorytu i dramaturgii.

    Przenikliwy wzrok, to dodatkowy, lecz nie do przecenienia oręż na usługach doświadczonego gracza. Zdają sobie świetnie z tego sprawę małe szachistki, które do perfekcji opanowały posługiwanie nim puszczając przeciwnikowi na przemian niewinne lub srogie spojrzenia, z których każde przyprawić może przeciwnika o zawrót głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij