Uliczny bazar

Głównym celem mojego przyjazdu do Wilna  było wykonanie zdjęć podczas wernisażu wystawy „Ikona i jej konteksty” zorganizowanej przez Elżbietę Jackowską-Kurek w Domu Kultury Polskiej. Początek wydarzenia zaplanowany był na godz. 17, miałem zatem niemal cały dzień na zwiedzanie miasta co z przyjemnością czyniłem w miłym towarzystwie dwóch pań, Krystyny i Agaty. Penetracja staromiejskich uliczek, placów i zaułków pochłonęła nas na tyle, że gdy w końcu spojrzeliśmy na zegarki, do rozpoczęcia uroczystości pozostała już mniej niż godzina, a my byliśmy ładnych kilka kilometrów od celu. Ruszyliśmy niemal biegiem w na szybko oznaczonym kierunku, przełajem przez Stare Miasto, mając nadzieję dotrzeć do celu spóźniając się na rozpoczęcie nie więcej niż o akademicki kwadrans.

Na wernisaż dotarliśmy w ostatniej chwili, a mnie, choć zlanemu potem udało się zrobić sporo ciekawych zdjęć, które pokażę już niebawem, a teraz zamieszczam zdjęcia, które zrobiłem na mini targu na który natknęliśmy się podczas szaleńczego powrotu do hotelu. Malowniczy i gwarny bazarek wyłonił się nagle po skręcie w jedną ze staromiejskich przecznic. Pomimo braku czasu nie mogłem się oprzeć pokusie uchwycenia tu choć paru kadrów.

Uliczny bazar

Uliczny bazar

Uliczny bazar

Uliczny bazar

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij