W ogrodzie zoologicznym można zarówno obcować z dzika przyrodą, obserwować egzotyczne zwierzęta, ptaki i ryby jak i zwyczajnie odpocząć, blisko miasta, a jednak z dala od zgiełku ulic. W Zoo można też poczuć atmosferę fotograficznego safari. Wystarczy jedynie wyposażyć się w odpowiedni sprzęt i pobudzić nieco wyobraźnię.

W ubiegłym tygodniu prowadziłem takie właśnie fotograficzno-zoologiczne warsztaty w warszawskim Zoo. Były to zajęcia indywidualne, którego uczestnikiem był mój syn Marek, a ich celem było doskonalenie jego umiejętności w zakresie wyszukiwania właściwych kadrów, doboru ogniskowej i modelowania obrazu z wykorzystaniem właściwej dla danego kadru głębi ostrości. Kilkugodzinne „safari” minęło nam bardzo szybko i pomimo zmęczenia, głównie z powodu upalnej pogody wracaliśmy do domu zadowoleni ze wzbogacenia naszych portfolio o kolejne ciekawe zdjęcia. Poniżej kilka wybranych kadrów z tej właśnie fotograficznej wyprawy.

Zainteresowanych uczestnictwem w prowadzonych przeze Sztukę Kadru warsztatach, zarówno indywidualnych jak i grupowych proszę o kontakt mailowy na adres: warsztaty@sztukakadru.pl

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij