Warszawa – 29 stycznia 2012, okolice toru łyżwiarskiego na Stegnach. W ramach XXIII Warszawskiego Triathlonu Zimowego zawodnicy mieli możliwość startu w dwóch wyścigach. W pierwszym rywalizowały między sobą drużyny, w drugim walka toczyła się o jak najlepsze lokaty indywidualne. W triathlonie zimowym pływanie zastąpione jest jazdą na łyżwach, równie barwną i widowiskową dyscypliną sportu. Poniżej migawki z niedzielnej imprezy. Więcej zdjęć w Galerii ENTRE.PL Teamu

Więcej zdjęć w Galerii ENTRE.PL Teamu

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij