EURO 2012 - Strefa Kibica

Wydrukowane w łódzkiej pracowni Jerzego Koby fotografie przywiozłem do Warszawy w czwartek, późnym wieczorem, a już w piątkowe przedpołudnie, korzystając z pomocy pani Barbary Czekańskiej ze Służewskiego Domu Kultury, wspólnie oprawiliśmy zdjęcia w ramy i jeszcze tego samego dnia, po przewiezieniu na Rakowiecką, wszystkie prace dumnie zawisły na przydzielonym im miejscu, czekając na pierwszych gości.

Wystawa, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, zaczyna swój byt nieoficjalny w najbliższy poniedziałek, z chwilą otwarcia dla Petentów drzwi Urzędu, czyli o godzinie 8:00.  Termin wernisażu, jak wspomniałem w poprzednim wpisie, jeszcze nie jest ustalony, ale mam nadzieję,  że wszystko wyjaśni się w pierwszych dniach najbliższego tygodnia.

Tymczasem już teraz serdecznie zapraszam w imieniu Urzędu Dzielnicy Warszawa Mokotów, Rady Dzielnicy, Służewskiego Domu Kultury i swoim własnym wszystkich Czytelników Bloga zarówno na wernisaż, jak i do oglądania wystawy w każdym innym dogodnym terminie, w godzinach pracy Urzędu.

Czas zakończenia ekspozycji przewidziany jest na połowę września 2012

Adres wystawy:

Urząd Dzielnicy Warszawa Mokotów
ul. Rakowiecka 25/27 (róg ul. Wiśniowej)
pon.-piątek w godz. 8:00 – 16:00

 

EURO 2012 - Strefa Kibica

EURO 2012 - Strefa Kibica

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij