zdrowie-w-smaku

Niezwykłe dania ze zwykłych roślin.

Właśnie otrzymałem przesyłkę z Wydawnictwa REA-SJ ze świeżo wydaną książką kucharską Grażyny i Jarka Uścińskich, właścicieli restauracji Moonsfera. Twarda, kolorowa okładka mieści grubo ponad 400 stron opisów ziół, bezcennych kulinarnych wskazówek i oryginalnych przepisów. Znajdziemy tu także użyteczny kalendarz zbioru ziół oraz słowniczek terminów okołokulinarnych. Z kolei z tyłu okładki możemy zapoznać się z opinią o książce w wydaniu Karola Okrasy.

Wszystkie zdjęcia potraw zamieszczone w książce są mojego autorstwa, dlatego z tym większa satysfakcją przeglądam kolejne jej strony, a Państwu Uścińskim dziękuję za wspaniałą atmosferę podczas tygodniowej sesji zdjęciowej w restauracji Moonsfera, po skończeniu której moja waga podskoczyła o ładne parę kilo 😉

zdrowie-w-smaku-2

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij