Dzień dobry, dziś mam propozycję dla mam. Kochane mamy, jeśli teraz właśnie zastanawiacie się, co wysłać swoim córkom, synom, a może i mężom, żeglującym gdzieś po zakamarkach wielkiego świata w poszukiwaniu wiedzy, pracy i przygód, proponuję, zanućcie piosenkę…
Kiedy patrzą hen za siebie
W tamte lata co minęły
Kiedy myślą co przegrali
A co diabli wzięli
Co stracili z własnej woli
A co przeciw sobie
Co wyliczą to wyliczą
Ale zawsze wtedy szepną,
Że najbardziej im żal:

kolorowych marchewek, podsmażanej cebulki, czerwonych pomidorków, zielonego groszku, duszonej wołowiny i galaretki smaku.

a odpowiedź przyjdzie sama – słoiczki. A z czym? A chociażby z wołową galaretką i kolorowymi marchewkami. Tylko drogie mamy, nie zapomnijcie do słoiczka z galaretką dołączyć buteleczki z owocowym octem domowej roboty. Wasze Słoiczki będą przeszczęśliwe.

Smacznego dnia
A tasty day

fot. @sztuka_kadru

#food #foodporn #instafood #yummy #foodie #delicious #foodgasm #foodie #foodpics #foodgasm #foodlover #foodiegram #foodaholic #foodstyling #foodpictures #foodstylist #foodblogger #cooking #cook #foodphotography #omom #like #instadaily #instalike #obiad #lunch #instadinner #moonsfera #jarekuściński
#beef

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij