.

 

Niezależnie od tego gdzie fotografuję, w studiu, domu, przedszkolu, czy podczas zawodów sportowych, fotografowanie dzieci zawsze sprawia mi wiele przyjemności. Podczas takich sesji w pełni pozwalam sobie na upust mojej fotograficznej pasji.

Czy spełniam przy tym oczekiwania moich Klientów, rodziców, dziadków, rodzeństwa…? Ocenę pozostawiam Państwu zapraszając do obejrzenia mojego bloga i portfolio na stronach Sztuki Kadru.

Jednak Sztuka Kadru, to nie tylko fotografia „dziecięca”. Z powodzeniem realizuję projekty z takich dziedzin fotografii, jak: fotografia ślubna, rodzinna, sportowa, reportażowa, studyjna, sakralna.

Wykonuję perfekcyjne zdjęcia architektury, w tym panoramy sferyczne 360º, również dla Google, którego jestem rekomendowanym fotografem. Moje wirtualne prezentacje zobaczyć można na stronach Zamku Królewskiego w Warszawie, Prawosławnej Katedry Metropolitalnej, Kościoła św. Anny w Wilanowie i wielu innych miejscach w sieci.

Mam nadzieję, że moje Portfolio nie pozostawi Cię obojętnym, a zainteresowanych moją działalnością zapraszam do współpracy.

Andrzej Chomczyk

 

portret-005a

Masz pytania? Zadzwoń: +48 501 125 010