Na przełomie 2012 i 2013 roku w Galerii Domu Artysty Plastyka przy ul. Mazowieckiej w Warszawie miała miejsce retrospektywna wystawa prac Magdaleny Abakanowicz. Zaprezentowanych zostało 46 prac artystki, wiele z nich po raz pierwszy pokazanych w Polsce. Wystawy już nie ma. Pozostał jednak jej wirtualny zapis do obejrzenia którego zapraszam: http://www.sztukakadru.pl/wp-content/uploads/panoramy/abakanowicz/abakanowicz.html

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij