palac-pod-blacha

Kilka dni temu na internetowych stronach Zamku Królewskiego w Warszawie miała swoją premierę panoramiczna prezentacja 360° Apartamentu Księcia Józefa Poniatowskiego zrealizowana w całości przez studio Sztuki Kadru. Wirtualny spacer po dziedzińcu, komnatach, westybulach i schodach Pałacu pod Blachą składa się z 16 panoram wzbogaconych o tekstową warstwę opisową, reprodukcje wybranych dzieł sztuki, a także galerię kilkudziesięciu zdjęć z „Powrót Orłów”, inscenizacji mającej miejsce w Pałacu na początku bieżącego roku. Spacer ułatwia rozwijany plan z aktywnymi hotspotami oraz wyświetlany na życzenie użytkownika panel z miniaturami panoram. Zdjęcia, opisy i reprodukcje wyświetlane są w centralnej części ekranu po kliknięciu w odpowiadający im hotspot.  Gorąco polecam wirtualny spacer po zakątkach apartamentu Księcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij