Czy obiegowe powiedzenie „refleks szachisty” jest zasadne? Czy uprawiając tę dyscyplinę sportu, faktycznie skazanym się jest na miano człowieka o iście żółwim tempie działania? Odpowiedzi na te i inne pytania mogła dać obserwacja poczynań co poniektórych uczestników VIII Turnieju Szachowego o Puchar Związku Banków Polskich.  W końcówce turnieju temperatura rosła z minuty na minutę i prawdopodobnie jedynie powaga miejsca zapobiegła dalszej eskalacji zdarzeń. Po tak emocjonującym pojedynku zmiana poglądów w kwestii temperamentów wyznawców królewskiej gry nie powinna nikogo dziwić.

Dla zainteresowanych tematem szerszy fotograficzny zapis z turnieju dostępny jest w Galerii Sztuki Kadru.

 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij