Zwieńczeniem tegorocznych Indywidualnych Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich był jednodniowy turniej szachów błyskawicznych, tzw. blitz. Z uwagi na swą specyfikę turnieje w formule blitz charakteryzują się zdecydowanie większą dynamiką i widowiskowością niż klasyczne turnieje szachowe. Równie gorąca atmosfera zapanowała 1 sierpnia w Centrum Konferencyjnym przy ul. Bobrowieckiej w Warszawie. Szczególnie emocjonujące były ostatnie chwile każdej z z piętnastu partii, a dodatkowych wrażeń dostarczała narastająca z każdą sekundą kanonada wywoływana uderzeniami setek figur o szachownice.

Wybierając zdjęcia do dzisiejszego postu postanowiłem jednak odfiltrować cały ten zgiełk szachowej zabawy i pokazać turniej z nieco innej perspektywy.

 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij