Tylko 350 metrów w linii prostej dzieli to zapuszczone gospodarstwo od jednego z wejść do stacji metra „Wilanowska” położonej przy zbiegu Al. Niepodległości i ul. Puławskiej, w centrum Mokotowa, stołecznej dzielnicy z niemalże ćwiercią miliona mieszkańców na pokładzie. Idąc w przeciwnym kierunku i pokonując podobną 350 metrową odległość trafiamy do enklawy luksusowych apartamentowców. Stojąc w tym miejscu dotykam dwóch światów i nachodzą mnie wątpliwości. Czy to czas się tu zatrzymał, czy może to co widzę jest wynikiem zakrzywienia czasoprzestrzeni. A może to tylko zwyczajną niefrasobliwością włodarzy miasta?

 

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij