Grzyby

Asia z Markiem namówili mnie na wypad do lasu na grzyby. Nie przepadam zbytnio za taką formą zbieractwa, jednak tym razem propozycja spędzenia kilku godzin w lesie wydała mi się wyjątkowo atrakcyjna. Gdy dotarliśmy na miejsce, każde z nas obrało inny kierunek poszukiwań skarbów leśnego runa. Po powrocie do domu przejrzeliśmy wspólnie nasze trofea i okazało się niestety, że z większości mojego dorodnego zbioru mogę sobie co najwyżej opublikować w necie, co niniejszym czynię.

Na szczęście i żona i syn nie zawiedli i dzięki nim dziś do obiadu serwowany był wspaniały grzybowy sos, a na półce w spiżarni pojawiły się kolejne słoiki z marynatami na „święta”.

Grzyby

Grzyby

Grzyby

Grzyby

Grzyby

Grzyby

Grzyby

Grzyby

Grzyby

Grzyby

Grzyby

Grzyby

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij