Łabędzie

Nie przywiązuję specjalnej wagi do prognoz pogody, z irytacją podchodzę do wszelkich dywagacji na jej temat, w szczególności tych medialnych, których pełno w radiu, telewizji i Internecie. Skłamałbym jednak mówiąc, że obojętne mi jest, jaką pogodą przywita jutro Grójec uczestników 3 Grójeckiego Biegu Ulicznego. Moje zainteresowanie jutrzejszą pogodą nie wynika jednak z chęci startu w tej atrakcyjnej biegowej imprezie. Sobota będzie dla mnie intensywnym dniem pracy w miejskim plenerze. Fotografować będę zarówno przebieg zawodów, jak i wybrane imprezy towarzyszące. Przygotowując się do wyjazdu muszę wziąć pod uwagę różne czynniki, w tym i atmosferyczne.

Pogoda ostatnio nie rozpieszczała, wygląda jednak na to, że lato pożegna nas w miarę ciepło. Po kilku dniach chłodnej, późnojesiennej aury dziś znów świeci słońce, a po niebie przemykają jedynie nieliczne pierzaste obłoki. Spacer z Bostonem dziś też trochę dłuższy. Może nie tyle w dystansie, co w czasie, a to za sprawą łabędziej rodziny nad stawem w Parku Arkadia , przy której zatrzymaliśmy się na dłużej. 

Łabędzie

Łabędzie

Łabędzie

Łabędzie

Łabędzie

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij