Pająk

Dzisiejsza deszczowa i ponura aura nie sprzyjałaby już takim zdjęciom, ale jeszcze parę dni temu pogoda była wręcz idealna do uganiania się po ogrodzie za kolejną pszczołą, pająkiem i muszką. Bardzo lubię takie spontaniczne plenery, bez planu i nadmiernych przygotowań, gdy nie ogranicza mnie ani czas, ani ramy nałożone przez wizje, oczekiwania i potrzeby Klienta lub własne wyobrażenia. Bliskość przyrody, zapach kwiatów, pobrzękiwania owadów pozwoliły mi tego dnia choć na chwilę uwolnić się od stresu, zapomnieć o problemach i czekających wkrótce trudnych do wykonania zadaniach. A przy okazji mam też i nowy materiał do kolejnego fotograficznego wpisu którym się tutaj dzielę.

Owad

Muszka

Owad

Pająk

Pająk

Etykiety (tagi) :
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oprócz Nazwy i Adresu E-mail możesz podać jeszcze swoje OpenID,
wtedy Twój komentarz pojawi się tutaj natychmiast po wysłaniu:

OpenID

Jest to otwarty standard uwierzytelniania internetowej tożsamości. Pozwala zweryfikować, że dany adres e-mail bądź adres strony internetowej rzeczywiście należy do osoby, która się nim w danej chwili posługuje. Uwierzytelnienia dokonuje serwer, na którym prowadzone jest konto OpenID użytkownika. Może to być konto w serwisie Google, blog na Bloggerze (Blogspocie) bądź Wordpressie, konto Yahoo, Flickr lub dowolny inny dostawca usługi OpenID.
Komentarz ze zweryfikowanym OpenID pojawi się na blogu natychmiast po wysłaniu. W przeciwnym wypadku może zdarzyć się tak, że trafi do kolejki moderatora oczekując na publikację.

Zamknij